Portal Informacyjny

Informacje na każdy temat !

Jaki laptop wybrać do pracy zdalnej?

Wybierając laptop do pracy zdalnej, musisz wziąć pod uwagę trzy główne rzeczy: wagę, czas pracy na baterii i rozmiar ekranu. Musisz także uwzględnić swoje specyficzne potrzeby i preferencje. Na przykład, jeśli będziesz dużo edytować wideo lub wykonywać inne zadania wymagające użycia procesora, lekki laptop z mocnym procesorem (i wysoką ceną) może nie być konieczny – zwykły Chromebook z długim czasem pracy na baterii wystarczy.

Jednymi z najlepszych laptopów do podróży są Chromebooki, które są niezwykle lekkie i wytrzymałe. Są idealne, jeśli musisz pisać w podróży lub edytować dokumenty w usłudze Google Drive. Jeśli szukasz czegoś z większą mocą niż to, ale nadal potrzebujesz czegoś lekkiego, rozważ ultrabooka. Jedynym minusem jest to, że są one często mniej wytrzymałe niż laptopy – są świetne, jeśli chcesz mieć coś eleganckiego do noszenia w szkole lub pracy, ale mogą nie być idealne, jeśli potrzebujesz czegoś gotowego do drogi, co może wytrzymać wrzucanie do walizki na co dzień.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, postaw na to, co sprawdzone i prawdziwe: Macbooki są znacznie droższe niż reszta konkurencji, ale to także doskonałe maszyny, na których bez problemu uruchomisz każde oprogramowanie. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://smartzilla.pl/ .